راهنمای ثبت نام دوره جامع پایه عرفان کیهانی (حلقه)

برای ثبت نام خارج از ایران

در صفحه خانه روی ثبت نام کنید کلیک کنید.

ثبت نام را بر اساس منطقه اقامت انتخاب کنید.

بعد از ورود به صفحه به راهنمای پر کردن فرم توجه کرده و طبق آن، نام کاربری، ایمیل، تکرار ایمیل و رمزعبور و تکرار آن را وارد کنید.

لطفا به این نکته توجه داشته باشید که وقتی روی صفحه ثبت نام هستید حتما زبان صفحه روی گزینه ی انگلیسی باشد. در صورتی که زبان را روی فارسی قرار دهید امکان پرداخت از طریق درگاه سایت مقدور نخواهد بود و ثبت نام شما تایید نخواهد شد.

روی گزینه Register کلیک کنید. به خاطر داشته باشید که پیش از ثبت حتما نام کاربری و رمز عبور خود را یادداشت کنید.

شما به صورت اتوماتیک وارد بخش پرداخت می شوید و می توانید از طریق درگاه  Stripe به وسیله کارت بانکی خود شهریه را پرداخت کنید.

پس از پرداخت شهریه، ثبت عضویت شما بر روی سایت انجام شده و به مرحله بعدی برای پر کردن فرم ثبت نام دوره جامع راهنمایی می شوید.

در مستطیل اول کد کاربری یا همان “بارکد” را مشاهده خواهید کرد. کد کاربری خود را یادداشت کنید و از به اشتراک گذاشتن آن با دیگران اکیدا خودداری کنید. بدون داشتن کد کاربری امکان دسترسی به کلاس درس و تماشای ویدیوها برای شما میسر نخواهد بود.

نام و نام خانوادگی، تاریخ و محل تولد، و ایمیل خود را وارد کنید. ایمیل را تکرار کنید.

سوال مربوط به مربی نظام قدیم را پاسخ دهید.

عکس پرسنلی 3*4 خود را با کیفیت مناسب آپلود کنید. لطفا به راهنمای ارسال عکس در همان بخش توجه کنید. لطفا دقت نمایید که حتما اسکن عکس خود را ارسال کرده و از عکس گرفتن از روی آن اجتناب کنید.

شرایط و ضوابط را قبول دارم را تیک بزنید. اگر آن را مطالعه نکرده اید حتما مطالعه نمایید. این بخش شامل سوگندنامه، تعهدنامه و آیین نامه انضباطی ست.

روی گزینه ارسال کلیک کنید.

سپس می توانید به صفحه حساب کاربری خود دسترسی داشته باشید. برای اطمینان از ثبت نام به ایمیلی که از طرف آکادمی دریافت کردید، مراجعه نمایید.

در حال حاضر دوره آزمایشی در حال برگزاری است و افراد بعد از ثبت نام و پرداخت شهریه به کلاس درس دسترسی داشته و می توانند به تماشای ویدیوها بپردازند.

 

با طلب خیر برای شما همراه گرامی

English